BioEko Group

Początki działalności naszej grupy sięgają 2016 roku. Wraz z rozwojem firmy wyspecjalizowaliśmy się w przetwarzaniu tworzywa PET. Początkowo produkowaliśmy recyklat w postaci płatka PET, aby finalnie zostać wytwórcą wysokiej jakości sztywnej folii PET nadającej się do termoformowania. Od tego momentu stale pracujemy nad stopniowym udoskonalaniem opracowanych przez nas technologii, co pozwala nam spełnić coraz to wyższe oczekiwania rynku.

Na przełomie 2019 i 2020 roku z pomocą środków UE uruchomiliśmy nowy zakład w Jaworznie. Otworzyło to przed nami nowe możliwości, m.in. w postaci stworzenia najnowocześniejszej linii produkcyjnej, z której rocznie zjeżdża nawet do 8000 ton sztywnej folii PET pochodzącej w 90% lub nawet 100% z recyklingu. O jakości naszego produktu niech świadczy fakt, że posiadamy certyfikat BRC GS.

Rodzina BioEko

Nasza firma to zespół specjalistów odpowiadających za innowacyjny proces, którego głównym celem jest dostosowanie produkcji sztywnej folii PET pochodzącej z pełnego recyklingu do wymagań stawianych przez naszych klientów. Za realizację postawionych założeń odpowiadają dwa najważniejsze filary naszej działalności — T&R Bioeko sp. z o.o. oraz Bioeko Trade — tworząc razem rodzinę Bioeko Group.

T&R BioEko Sp. z o.o.

Dział T&R Bioeko sp. z o.o. odpowiada za selekcję surowca i cały proces technologiczny związany z produkcją spod szyldu Grupy Bioeko, w tym także stworzenie naszego flagowego produktu, jakim jest pochodząca ze 100% recyklingu sztywna folia PET.

BioEko Trade

Drugi z filarów Bioeko Group odpowiedzialny jest przede wszystkim za zapewnienie stałych dostaw surowca od naszych partnerów oraz sprzedaż znajdujących się w naszej ofercie folii.

Nasze certyfikaty

Jesteśmy dumnymi posiadaczami certyfikatu BRC (Brand Reputation through Compliance), zapewniającego jakość naszych usług. Zajmujemy się także produkcją koszernej folii do produkcji opakowań.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wyślij do nas zapytanie, a nasi pracownicy odezwą się do Ciebie tak szybko, jak tylko to możliwe!